Değerli
Dostlarım,

Güral Porselen olarak Anadolu zanaatçılığının engin bilgisini ve ağırbaşlı mirasını başarıyla taşımaktayız. Ulusal ve uluslararası başarılarıyla sektöre yön veren bir şirket olmanın gururunu yaşıyoruz.

Bugün itibariyle, sofra porseleni ve seramik sağlık gereçleri segmentlerinde elde ettiğimiz başarıları yeni bir seviyeye taşımanın gururunu sizlerle paylaşıyorum. Kütahya 1. Organize Sanayi Bölgesinde başladığımız yeni yatırımımız “Güral 29 Ekim Seramik Fabrika” mızın start up çalışmalarını başarıyla tamamlayarak tam kapasite üretime geçmiş bulunuyoruz.

Sofra Porseleninde olduğu gibi seramik karo sektöründe de bir dünya markası yaratmanın hayaliyle çıktığımız bu yolda 90.550 m2 kapalı, 472.000 m2 açık alanda dünyanın en kaliteli üretim araç ve gereçlerini kullandık. Bu yüksek teknolojileri ülkemizin ve dünyanın en iyi hammadde ve yardımcı malzeme kaynakları ve yetişmiş nitelikli personel ile buluşturarak yüksek kaliteli üst segment ürünlerimizi hazırladık ve sizlerin beğenisine sunduk. Bu gün dünyanın çeşitli ülkelerinde mutlaka sizi selamlayan bir Güral Porselen tabağı vardır, gelecekte dünyanın herhangi bir yerinde Güral Seramik Karo ürünlerini görebilmeniz yeni hedefimiz olacaktır.

Fakat unutmayalım ki, başarı bizi sürekli sınayan uzun bir yoldur.

Bu yolda “bu kadarı yeterli” anlayışı hiçbir zaman rekabette kalıcı olamaz. Bu yüzden şirketlerimizi ve çalışanlarımızı geliştirecek her türlü projeye destek vermeye devam edeceğiz.

Biliyorum ki, daha çok ses getirecek başarılı projelerimizin altında, bize inanan çalışanlarımız ve desteğini hiçbir zaman esirgemeyen yerli ve yabancı bayi ağımızın imzası olacaktır.

Gürallar Grup olarak da porselendeki başarımızı, enerjiden seramik karoya, vitrifiyeye, turizmden madenciliğe her alanda devam ettireceğimize tüm kalbimle inanıyorum.

Gürallar Grup olarak da porselendeki başarımızı, enerjiden seramik karoya, vitrifiyeye, turizmden madenciliğe her alanda devam ettireceğimize tüm kalbimle inanıyorum.

Yeni yatırımımız “Güral 29 Ekim Seramik Fabrikası” nın kuruluşunda bizimle duygu ve düşünce birliği yapan tüm çalışanlarımıza, bayilerimize, iş ortaklarımıza ve müşterilerimize içtenlikle teşekkür ediyor, bu mesaj vasıtasıyla saygılarımı iletiyorum. Yeni fabrikamızla birlikte aramıza katılan 350 çalışma arkadaşımıza hoş geldiniz diyorum.

Yeni, “Güral 29 Ekim Seramik Fabrika” mız vatanımıza hayırlı olsun.

İsmet GÜRAL
Yönetim Kurulu Başkanı